• Akcja #challenge4agatka

Serdecznie dziękujemy za nominację do udziału w akcji #challenge4agatka Szkole Podstawowej nr 2 w Kłobucku😊 Społeczność szkolna III Liceum Ogólnokształcącego im. K. Kosińskiego w Kłobucku już w grudniu 2021r.przekazała na konto Agatki środki finansowe. Nasi uczniowie pełni zapału zatańczyli dla chorej dziewczynki, czego efekty możecie podziwiać w załączonym filmiku. Całym sercem jesteśmy z tą małą wojowniczką, trzymamy za Nią mocno kciuku i pozdrawiamy!

• Nasi Stypendyści!

Miło nam poinformować, że uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Kosińskiego w Kłobucku dołączyli do prestiżowego grona osób, które w ostatnim czasie otrzymali stypendia:
            Stypendia Prezesa Rady Ministrów:
            Michał Wośtak - uczeń klasy trzeciej, otrzymał stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2020/21. Uczeń spełnił warunki do otrzymania świadectwa promocyjnego z wyróżnieniem, uzyskując w roku szkolnym 2020/21 średnią ocen 5,57.
            Karolina Jura - uczennica klasy drugiej, otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2020/21. Uczennica spełniła warunki do otrzymania świadectwa promocyjnego z wyróżnieniem, uzyskując w roku szkolnym 2020/21 średnią ocen w szkole 5,13.

• Akcja charytatywna na rzecz Agatki

Szkolne Koło Wolontariatu, Samorząd Uczniowski, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz społeczność uczniowska III Liceum Ogólnokształcącego im. K. Kosińskiego w ZS nr 3 w Kłobucku bardzo aktywnie włączyli się w listopadzie i grudniu 2021 roku w akcję charytatywną na rzecz wsparcia finansowego chorej na guza mózgu 7-letniej Agatki Kuberskiej z Częstochowy. Koszt leczenia dziewczynki w Stanach Zjednoczonych to aż 8 mln złotych, dlatego również i my postanowiliśmy pomóc.

• Telefoniczny punkt konsultacyjny

W ramach wspomagania przedszkoli, szkół i placówek, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna kontynuuje działanie Telefonicznych Punktów Konsultacyjnych.

Kontakt z pracownikami Poradni w ramach Punktu Konsultacyjnego pod numerem telefonu:

572-143-287 lub 34 317 27 57

Zapraszamy rodziców i nauczycieli Zespołu Szkół nr 3 do korzystania z konsultacji i porad pracowników Poradni w terminach przygotowanych dla naszej szkoły:

• Partnerzy

• Politechnika Częstochowska