• Telefoniczny punkt konsultacyjny

• W ramach wspomagania przedszkoli, szkół i placówek, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna kontynuuje działanie Telefonicznych Punktów Konsultacyjnych.

Kontakt z pracownikami Poradni w ramach Punktu Konsultacyjnego pod numerem telefonu:

572-143-287 lub 34 317 27 57

Zapraszamy rodziców i nauczycieli Zespołu Szkół nr 3 do korzystania z konsultacji i porad pracowników Poradni w terminach przygotowanych dla naszej szkoły:

14 III (poniedziałek) w godzinach 11.00-13.00

18III  (piątek) w godzinach 13.00-15.00

• Zbiórkę na rzecz ofiar wojny na Ukrainie

• Szkolne Koło Wolontariatu wraz z Pedagogiem szkolnym i Samorządem Uczniowskim ogłasza zbiórkę na rzecz ofiar wojny na Ukrainie !!!

Lista potrzebnych rzeczy to:

• żywność długoterminowa
            • woda, soki
            • kasze, mleka dla niemowląt
            • kosmetyki, artykuły do higieny
            • pościele, koce, poduszki
            • naczynia (kubki, talerze, sztućce)
            • środki przeciwbólowe, bandaże, opatrunki
            • pampersy, mokre chusteczki
            • ręczniki

Zbiórka potrwa od 1.03 do 04.03.

Produkty prosimy przynosić do świetlicy szkolnej, pedagoga szkolnego oraz sali 47.

Dodatkowo wolontariusze będą zbierać datki pieniężne podczas przerw  śródlekcyjnych, które będzie można przekazać do puszki.