• Oddział Przygotowania Wojskowego - informacje

• KANDYDACIE, JEŚLI STARASZ SIĘ O PRZYJĘCIE DO ODDZIAŁU PRZYGOTOWANIA WOJSKOWEGO  W NASZEJ SZKOLE PAMIĘTAJ, ŻE:

Logowanie do systemu VULCAN:

OD 13 MAJA 2024r. ZALOGUJ  SIĘ W SYSTEMIE NABÓR VULCAN, WYGENERUJ I WYDRUKUJ WNIOSEK/ E-WNIOSEK O PRZYJĘCIE DO OPW
        I PAMIĘTAJ, ŻE:

wraz z wydrukowanym wnioskiem o przyjęcie do oddziału przygotowania wojskowego (podpisanym przez co najmniej jednego rodzica) kandydat dostarcza do szkoły do 29 maja 2024 r. do godziny 15:00:

• pisemną zgodę obojga rodziców/ opiekunów na uczęszczanie do OPW,

Do pobrania wzór nr 2

• orzeczenie lekarskie wydane przez lekarza podstawowej opieki zdrowotnej potwierdzające twój bardzo dobry stan zdrowia,

Do pobrania  wzór nr 3

MUSISZ PRZYSTĄPIĆ DO TESTU PRÓB SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ

Test prób sprawności fizycznej odbędzie się
         w czerwcu 2024 r. Szczegółowe informacje będą przekazane w terminie poźniejszym.

w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 3 w Kłobucku przy ul. ks. I. Skorupki 46.

Warunkiem dopuszczenia do testu jest:

• przedstawienie zgody rodziców/prawnych opiekunów na udział w teście córki/syna, wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji do klasy OPW.

Do pobrania – wzór nr 1

• przedstawienie zaświadczenia lekarskiego (lekarza podstawowej opieki zdrowotnej) o braku przeciwwskazań do czynnego udziału w teście. Zaświadczenie powinno być wystawione nie więcej niż 14 dni przed przystąpieniem do testu.

Na dowolnym druku lub na druku załącznik nr 3

Brak któregokolwiek z ww. dokumentów skutkuje

wykluczeniem kandydata z testu.

W/w dokumenty należy złożyć w sekretariacie szkoły wraz z wnioskiem o przyjęcie do oddziału Przygotowania Wojskowego do 29 maja 2024 r. do godziny 15:00

Chcesz wiedzieć co będzie na teście sprawności fizycznej?
        OTWÓRZ  załącznik  nr 1 regulaminu rekrutacji
        .