• My też pomagamy!!!

• Nasza Szkoła w tym roku po raz kolejny już weźmie udział w zbiórce pieniędzy na rzecz WOŚP. Zgłoszeni uczniowie będą kwestować przy Rynku Jana Pawła II w godzinach porannych i popołudniowych. Szczegółowe informacje wraz ze zdjęciami zostaną zamieszczone w przyszłym tygodniu.

• SPOTKANIE ZE ŚWIADKIEM HISTORII

• Uczniowie naszej szkoły będą mieli okazję po raz kolejny uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu.

W ramach tegorocznych obchodów wyzwolenia niemieckiego nazistowskiego obozu koncentracyjnego i zagłady Auschwitz-Birkenau Międzynarodowy Dom Spotkań Młodzieży w Oświęcimiu zaprasza na spotkanie online ze świadkiem historii – panią Zofią Posmysz -  p.t. Powrót "Pasażerki".

Spotkanie odbędzie się w dniu 29.01.2021 o godzinie 16.00 i będzie transmitowane na żywo w kanale You Tube.