• Telefoniczny punkt konsultacyjny

     • W ramach wspomagania przedszkoli, szkół i placówek, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna kontynuuje działanie Telefonicznych Punktów Konsultacyjnych.

      Kontakt z pracownikami Poradni w ramach Punktu Konsultacyjnego pod numerem telefonu:

      572-143-287 lub 34 317 27 57

      Zapraszamy rodziców i nauczycieli Zespołu Szkół nr 3 do korzystania z konsultacji i porad pracowników Poradni w terminach przygotowanych dla naszej szkoły:

      08.02 (poniedziałek) w godzinach 10-12

      23.02 (wtorek) 13-15

     • My też pomagamy!!!

     • Nasza Szkoła w tym roku po raz kolejny już weźmie udział w zbiórce pieniędzy na rzecz WOŚP. Zgłoszeni uczniowie będą kwestować przy Rynku Jana Pawła II w godzinach porannych i popołudniowych. Szczegółowe informacje wraz ze zdjęciami zostaną zamieszczone w przyszłym tygodniu.

     • SPOTKANIE ZE ŚWIADKIEM HISTORII

     • Uczniowie naszej szkoły będą mieli okazję po raz kolejny uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu.

      W ramach tegorocznych obchodów wyzwolenia niemieckiego nazistowskiego obozu koncentracyjnego i zagłady Auschwitz-Birkenau Międzynarodowy Dom Spotkań Młodzieży w Oświęcimiu zaprasza na spotkanie online ze świadkiem historii – panią Zofią Posmysz -  p.t. Powrót "Pasażerki".

      Spotkanie odbędzie się w dniu 29.01.2021 o godzinie 16.00 i będzie transmitowane na żywo w kanale You Tube.

      Zapraszamy

     • Audycja noworoczna

     • Skorupiaki za mikrofonem zapraszają do wysłuchania audycji noworocznej i życzą Wszystkim Szczęśliwego Nowego 2021 Roku!

     • Akcja MEN „ Razem na święta”

     • W dniu 21.12.2020r. w Zespole Szkół nr 3 w Kłobucku odbył się finał akcji MEN „Razem na święta”.  W ramach tej inicjatywy uczniowie wykonali kartki świąteczne, które następnie wrzucili do skrzynek pocztowych najbliższych sąsiadów szkoły oraz dostarczyli do instytucji współpracujących ze szkołą.

      Dodatkowo przygotowali paczki upominkowe z produktami spożywczymi, artykułami chemii domowej, zabawkami oraz ubrankami dla dzieci. Wszystkie upominki zostały wręczone w obecności pracownika socjalnego GOPS potrzebującym rodzinom mieszkającym w Kłobucku.

      Wszystkim rodzicom i uczniom oraz całej społeczności szkolnej za udział w akcji, za Wasze zaangażowanie i wkład pracy, za przekazanie darów dla potrzebujących składamy najserdeczniejsze podziękowania. Cieszymy się, że są wśród Nas ludzie o tak wielkim sercu i empatii, którzy sprawiają, że na twarzach potrzebujących pojawia się uśmiech.

      To za Państwa przyczyną Ich święta będą wyjątkowe!

      Serdecznie podziękowania kierujemy także dla nauczycieli i uczniów bezpośrednio zaangażowanych w Finał Akcji.

      Życzymy Wszystkim zdrowych, wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego 2021 Roku!

     • Audycja Świąteczna

     • Grupa radiowa "Skorupiaki za mikrofonem" zapraszają do wysłuchania audycji świątecznej:)

      Życzymy Wszystkim wesołych Świąt!

     • Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek im. ks. K. Szwarlika

     • W czasie festiwalu, w którym udział wzięły uczennice naszej szkoły: Julia Radzioch z klasy IIcg i Laura Nykiś z klasy Ibp,  można było wysłuchać online 321 kolęd śpiewanych przez 140 wykonawców z Polski, Ukrainy, Białorusi, Litwy, Kazachstanu oraz Włoch.

      Festiwalowe Jury, pod przewodnictwem prof. dr hab. Urszuli Kryger z Akademii Muzycznej im. Bacewiczów w Łodzi, przyznało 27 wyróżnień i 31 nagród.

      Serdecznie dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom!

      Zapraszamy do udziału w przyszłorocznej edycji konkursu!